Maalesef - bu ürün artık mevcut değil

Organik Şiraz Özlü Alıç Özü

Organik Şiraz Özlü Alıç Özü
₺24,00
Alıç bitkisi, antioksidan bakımından oldukça zengin içeriğe sahiptir. Alıç günümüzde dünyanın birçok farklı ülkesinde yetiştirilmektedir. Alıç bitkisinin meyveleri, çiçekleri ve yaprakları birçok sağlık sorununa karşı alternatif olarak kullanılmaktadır.
 
Alıç özü, Kalp ve damar hastalıkları başta olmak üzere, konjestif kalp yetmezliği, göğüs ağrısı, kalpte ritim bozuklukları gibi pek çok soruna çare olabilir. Aynı zamanda sindirim problemleri ve cilt sorunların karşı da faydalı bir üründür. Faydaları pek çok olmasına rağmen piyasada satılan alıç ürünleri genellikle kalp rahatsızlıklarını tedavi etmeye yöneliktir. Çünkü yapılan çalışmalarda alıç bitkisinin en etkili olduğu bölüm kalp hastalıklarıdır.
 
Alıç özü, Kalp krizi, felç ve birçok kalp hastalıklarının önlenmesinde faydalı olan antioksidan bakımından oldukça güçlü bir üründür. Antioksidan kalp sağlığı için önemli bir destektir ve bu destek alıç özü tarafından karşılanabilir. Alıç özü kullanımı ile damarların açılması ve kan dolaşımının düzenlenmesi sağlanabilir. 
 
Alıç Özü Hangi Rahatsızlıklara Karşı Kullanılır?
 
Kalp Sorunları: Çok şiddetli olmayan kalp rahatsızlıklarına karşı alıç özü kullanılabilir. Alıç özü kalp kaslarını güçlendirici etkiye sahiptir.
 
Göğüs Ağrısı: Kalbe yeterince kan ulaşmadığı zaman göğüs ağrısı yaşanabilir. Alıç özü kan dolaşımını düzenleyerek kroner damarlarda oluşan tıkanıklığı önler. 
 
Yüksek Kolesterol: Alıç özü kötü kolesterolü düşürmek amacıyla kullanılabilir.
 
Damar Sertliği: Antioksidan bakımından zengin olan alıç özü damar sertliğine neden olabilecek plak oluşumunu engelleyerek damarları koruyucu etki yaratır.
Stres: Stres ile mücadele etmek için de alıç özünden yardım alınabilir. Stresin en önemli belirtileri göğüs sıkışması, sinirlere bağlı olarak gelişen kalp çarpıntısıdır. Bu tür sorunlara karşı alıç özü kullanılabilir. Ayrıca uyku problemlerine karşı da faydalı bir üründür.
 
Hafıza Problemleri: Alıç özü kalbe iyi geldiği gibi beyin problemlerine karşı da iyi geliyor. Beyne ulaşan oksijen miktarını arttırarak beyin fonksiyonlarını iyileştirici özellik sağlamaktadır.
 
Alıç Özünün İyi Geldiği Diğer Rahatsızlıklar
 
Cilt yaraları
Hipertansiyon
Ödem ve karın şişliği
Boğaz ağrısı
İdrar kaçırma
İshal
Karasu hastalığı
Tenya
 
Alıç Özü Nasıl Kullanılır?
 
 Alıç özü içerisinde her hangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Alıç özü kapağı açıldıktan sonra 1 hafta içerisinde tüketilmeli ve kapağı kapatılmadan buzdolabında muhafaza edilmelidir. Kullanımlarda kesinlikle kullanılan kaşık ve çatal ıslak olmamalıdır.
 
Alıç özü aç karnına olacak şekilde günde 2 tatlı kaşığı kadar kullanılmalıdır ve küre 3 ay devam edilmelidir. 1 kavanoz yaklaşık 1 hafta yetecek şekilde hazırlanmaktadır. Süt, çay ve kahve gibi demir ile etkileşime girecek besinler ile kullanılmamalıdır.
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar

Organik Extrakte Keçiboynuzu

Organik Extrakte Keçiboynuzu
₺24,00

Organik Keçiboynuzu(Harnup) Pekmezi

Organik Keçiboynuzu(Harnup) Pekmezi
₺24,00

ORGANİK ANDIZ/ARDIÇ PEKMEZİ

ORGANİK ANDIZ/ARDIÇ PEKMEZİ
₺26,00

Organik Kayısı Çekirdeği (500 gr.) Kavrulmamış

Organik Kayısı Çekirdeği (500 gr.) Kavrulmamış
₺22,00
fbq('track', 'ViewContent'); fbq('track', "PageView");